Okresní hokejbalová liga mužů Kladno 2006/2007
Č. utkání 1.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51001 17.9.2006 13:00 Sítná Černá Hvězda Predatorss 2:6 (0:1 1:2 1:3) 275 Kč Bendl Vodvářková 51002 10.9.2006 12:00 Sítná Extrém Kladno Hvězda Stochov 0:6 (0:1 0:2 0:3) 275 Kč Masopust Nagy 51003 10.9.2006 14:00 Sítná Rytíři Buštěhrad NFC Sparta 1:15 (1:7 0:4 0:4) 275 Kč Kolek Nagy 51004 10.9.2006 15:00 Slaný Likatronic Slaný Kozel Unhošť B 0:1p (0:0 0:0 0:0 0:1) 0 Kč Bartoš Masopust 51005 9.9.2006 10:30 Sítná Vlci Buštěhrad B Narko Kročehlavy 3:9 (1:2 1:3 1:4) 275 Kč Masopust Vodvářková
Č. utkání 2.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51006 16.9.2006 15:00 Slaný Likatronic Slaný Vlci Buštěhrad B 0:5 (0:4 0:1 0:0) 0 Kč Bendl Vodvářková 51007 17.9.2006 12:00 N.Strašecí NFC Sparta Kozel Unhošť B 5:1 (1:0 2:0 2:1) 0 Kč Fingerhut Masopust 51008 17.9.2006 14:00 N.Strašecí Hvězda Stochov Rytíři Buštěhrad 10:1 (2:0 2:0 6:1) 0 Kč Fingerhut Masopust 51009 16.9.2006 10:00 Švermov Predatorss Extrém Kladno 8:2 (3:1 3:1 2:0) 0 Kč Fingerhut Vodvářková 51010 16.9.2006 13:00 Zimák Falcon Kročehlavy B Černá Hvězda 5:0 kontumace 340 Kč Kolek Kužel
Č. utkání 3.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51011 23.9.2006 09:00 Sítná Extrém Kladno Falcon Kročehlavy B 2:13 (1:4 0:4 1:5) 275 Kč Fingerhut Kasner 51012 23.9.2006 17:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Predatorss 0:9 (0:2 0:4 0:3) 275 Kč Kolek Vodvářková 51013 24.9.2006 15:00 Sítná Kozel Unhošť B Hvězda Stochov 4:6 (0:1 1:3 3:2) 275 Kč Bartoš Živný 51014 24.9.2006 13:00 Sítná Vlci Buštěhrad B NFC Sparta 2:1 (0:0 2:0 0:1) 275 Kč Kasner Nagy 51015 23.9.2006 12:30 Slaný Likatronic Slaný Narko Kročehlavy 3:2 (1:1 1:1 1:0) 0 Kč Kolek Vodvářková
Č. utkání 4.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51016 28.9.2006 16:00 N.Strašecí NFC Sparta Narko Kročehlavy 2:13 (2:3 0:3 0:7) 0 Kč Fingerhut Vodvářková 51017 28.9.2006 09:30 N.Strašecí Hvězda Stochov Vlci Buštěhrad B 7:5 (2:1 3:3 2:1) 0 Kč Fingerhut Vodvářková 51018 28.9.2006 11:00 Švermov Predatorss Kozel Unhošť B 4:2 (1:0 1:0 2:2) 0 Kč Fingerhut Vodvářková 51019 28.9.2006 14:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Rytíři Buštěhrad 9:2 (5:1 2:0 2:1) 275 Kč Bartoš Nagy 51020 28.9.2006 16:00 Sítná Černá Hvězda Extrém Kladno 14:4 (3:1 5:1 6:2) 275 Kč Bartoš Nagy
Č. utkání 5.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51021 1.10.2006 18:00 Zimák Rytíři Buštěhrad Černá Hvězda 0:16 (0:5 0:4 0:7) 390 Kč Kolek Živný 51022 1.10.2006 15:00 Sítná Kozel Unhošť B Falcon Kročehlavy B 5:4p (2:0 1:2 1:2 1:0) 275 Kč Kužel Masopust 51023 30.9.2006 10:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Predatorss 2:5 (0:3 2:0 0:2) 275 Kč Kasner Kolek 51024 30.9.2006 12:00 Sítná Narko Kročehlavy Hvězda Stochov 5:4p (1:1 0:2 3:1 1:0) 275 Kč Kasner Kolek 51025 1.10.2006 13:00 Slaný Likatronic Slaný NFC Sparta 2:2p (0:0 1:1 1:1 0:0) 0 Kč Fingerhut Vodvářková
Č. utkání 6.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51026 7.10.2006 10:30 N.Strašecí Hvězda Stochov Likatronic Slaný 2:3p (0:0 2:1 0:1) 0 Kč Nagy Živný 51027 7.10.2006 19:00 Zimák Predatorss Narko Kročehlavy 3:2p (2:0 0:1 0:1 1:0) 390 Kč Kolek Fingerhut 51028 7.10.2006 14:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Vlci Buštěhrad B 3:5 (1:3 0:1 2:1) 275 Kč Kasner Fingerhut 51029 7.10.2006 12:00 Sítná Černá Hvězda Kozel Unhošť B 2:1 (0:0 1:0 1:1) 275 Kč Kasner Fingerhut 51030 7.10.2006 10:00 Sítná Extrém Kladno Rytíři Buštěhrad 3:1 (1:0 0:0 2:1) 275 Kč Kasner Kolek
Č. utkání 7.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51031 15.10.2006 09:00 Sítná Kozel Unhošť B Extrém Kladno 11:0 (6:0 3:0 2:0) 275 Kč Fingerhut Nagy 51032 15.10.2006 11:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Černá Hvězda 2:1p (0:0 0:0 1:1 1:0) 275 Kč Fingerhut Nagy 51033 14.10.2006 09:00 Sítná Narko Kročehlavy Falcon Kročehlavy B 3:5 (0:2 1:0 2:3) 275 Kč Bendl Kužel 51034 15.10.2006 15:30 Slaný Likatronic Slaný Predatorss 2:1 (1:0 1:0 0:1) 0 Kč Fingerhut Nagy 51035 15.10.2006 09:30 N.Strašecí NFC Sparta Hvězda Stochov 4:0 (0:0 1:0 3:0) 0 Kč Kolek Bartoš
Č. utkání 8.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51036 21.10.2006 11:30 Sítná Predatorss NFC Sparta 2:5 (1:2 0:1 1:2) 275 Kč Kasner Kužel 51037 21.10.2006 09:30 Sítná Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 2:1 (1:0 1:0 0:1) 275 Kč Kasner Kužel 51038 22.10.2006 10:00 Zimák Černá Hvězda Narko Kročehlavy 4:1 (2:1 1:0 1:0) 340 Kč Kolek Kužel 51039 22.10.2006 09:30 Sítná Extrém Kladno Vlci Buštěhrad B 0:11 (0:2 0:4 0:5) 275 Kč Doskočil Marek 51040 22.10.2006 08:00 Zimák Rytíři Buštěhrad Kozel Unhošť B 0:12 (0:4 0:4 0:4) 340 Kč Kolek Kužel
Č. utkání 9.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51041 28.10.2006 09:00 Zimák Vlci Buštěhrad B Rytíři Buštěhrad 21:1 (6:0 9:1 6:0) 340 Kč Fingerhut Bendl 51042 28.10.2006 11:00 Zimák Narko Kročehlavy Extrém Kladno 9:0 (3:0 3:0 3:0) 340 Kč Fingerhut Bendl 51043 29.10.2006 12:00 Slaný Likatronic Slaný Černá Hvězda 5:0 kontumace 0 Kč Kolek Vodvářková 51044 28.10.2006 09:00 N.Strašecí NFC Sparta Falcon Kročehlavy B 2:3 (1:1 1:2 0:0) 0 Kč Kolek Živný 51045 28.10.2006 13:00 N.Strašecí Hvězda Stochov Predatorss 0:4 (0:0 0:1 0:3) 0 Kč Kolek Živný
Č. utkání 10.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51046 4.11.2006 08:30 Sítná Falcon Kročehlavy B Hvězda Stochov 6:3 (2:0 1:2 3:1) 325 Kč Doskočil Marek 51047 4.11.2006 10:30 Sítná Černá Hvězda NFC Sparta 0:4 (0:1 0:1 0:2) 325 Kč Doskočil Marek 51048 5.11.2006 11:00 Slaný Likatronic Slaný Extrém Kladno 2:2p (1:0 0:1 1:1 0:0) 0 Kč Bartoš Vodvářková 51049 5.11.2006 08:30 Sítná Rytíři Buštěhrad Narko Kročehlavy 1:20 (1:4 0:9 0:7) 325 Kč Kasner Bartoš 51050 4.11.2006 12:30 Sítná Kozel Unhošť B Vlci Buštěhrad B 3:9 (2:1 1:2 0:6) 325 Kč Doskočil Marek
Č. utkání 11.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51051 12.11.2006 13:30 Sítná Narko Kročehlavy Kozel Unhošť B 7:2 (2:0 0:1 5:1) 325 Kč Doskočil Vodvářková 51052 17.11.2006 12:30 Slaný Likatronic Slaný Rytíři Buštěhrad 16:0 (5:0 7:0 4:0) 0 Kč Fingerhut Nagy 51053 11.11.2006 14:30 Sítná Extrém Kladno NFC Sparta 0:6 (0:1 0:5 0:0) 325 Kč Kasner Kolek 51054 11.11.2006 12:30 Sítná Černá Hvězda Hvězda Stochov 5:3 (3:2 1:0 1:1) 325 Kč Kasner Kolek 51055 12.11.2006 20:00 Zimák Predatorss Falcon Kročehlavy B 4:2 (1:0 2:0 1:2) 390 Kč Kolek Kužel
Č. utkání 12.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51056 25.11.2006 09:30 Sítná Predatorss Černá Hvězda 6:5p (3:1 2:2 0:2 1:0) 325 Kč Doskočil Kasner 51057 25.11.2006 12:30 N.Strašecí Hvězda Stochov Extrém Kladno 2:0 (0:0 1:0 1:0) 0 Kč Kolek Živný 51058 25.11.2006 08:30 N.Strašecí NFC Sparta Rytíři Buštěhrad 9:2 (1:1 5:1 3:0) 0 Kč Kolek Živný 51059 25.11.2006 13:30 Sítná Kozel Unhošť B Likatronic Slaný 8:1 (3:1 3:0 2:0) 325 Kč Kasner Kužel 51060 25.11.2006 11:30 Sítná Narko Kročehlavy Vlci Buštěhrad B 6:5 (2:3 2:2 2:0) 325 Kč Kasner Kužel
Č. utkání 13.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51061 19.11.2006 08:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Likatronic Slaný 5:0 (3:0 0:0 2:0) 325 Kč Bartoš Nagy 51062 18.11.2006 12:00 Sítná Kozel Unhošť B NFC Sparta 9:0 (2:0 3:0 4:0) 325 Kč Kolek Živný 51063 18.11.2006 10:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Hvězda Stochov 0:9 (0:3 0:4 0:2) 325 Kč Kolek Živný 51064 18.11.2006 14:00 Sítná Extrém Kladno Predatorss 0:5 (0:2 0:2 0:1) 325 Kč Kolek Živný 51065 19.11.2006 08:00 Zimák Černá Hvězda Falcon Kročehlavy B 3:4 (2:1 0:2 1:1) 340 Kč Kolek Živný
Č. utkání 14.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51066 2.12.2006 13:30 Sítná Falcon Kročehlavy B Extrém Kladno 7:0 (3:0 1:0 3:0) 325 Kč Kasner Doskočil 51067 4.11.2006 20:00 Zimák Predatorss Rytíři Buštěhrad 6:1 (3:1 1:0 2:0) 390 Kč Kolek Vodvářková 51068 3.12.2006 08:30 N.Strašecí Hvězda Stochov Kozel Unhošť B 4:2 (0:0 2:2 2:0) 0 Kč Živný Vodvářková 51069 3.12.2006 12:00 N.Strašecí NFC Sparta Vlci Buštěhrad B 3:8 (0:2 1:2 2:4) 0 Kč Bartoš Vodvářková 51070 2.12.2006 11:30 Sítná Narko Kročehlavy Likatronic Slaný 4:2 (2:0 0:1 2:1) 325 Kč Kasner Doskočil
Č. utkání 15.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51071 9.12.2006 09:00 Sítná Narko Kročehlavy NFC Sparta 8:6 (2:2 4:1 2:3) 325 Kč Doskočil Bendl 51072 9.12.2006 11:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Hvězda Stochov 7:4 (3:1 3:3 1:0) 325 Kč Doskočil Bendl 51073 9.12.2006 13:00 Sítná Kozel Unhošť B Predatorss 2:4 (1:2 0:0 1:2) 325 Kč Doskočil Bendl 51074 10.12.2006 11:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Falcon Kročehlavy B 2:14 (1:3 1:7 0:4) 325 Kč Doskočil Fingerhut 51075 10.12.2006 13:00 Sítná Extrém Kladno Černá Hvězda 0:11 (0:1 0:4 0:6) 325 Kč Doskočil
Č. utkání 16.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51076 25.2.2007 11:00 Sítná Černá Hvězda Rytíři Buštěhrad 14:1 (4:0 3:1 7:0) 325 Kč Kasner Bartoš 51077 25.2.2007 13:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Kozel Unhošť B 6:7 (2:1 2:4 2:2) 325 Kč Kasner Fingerhut 51078 25.2.2007 15:00 Sítná Predatorss Vlci Buštěhrad B 3:4p (2:2 0:0 1:1 0:1) 325 Kč Kasner Fingerhut 51079 25.2.2007 09:00 N.Strašecí Hvězda Stochov Narko Kročehlavy 1:11 (0:7 0:2 1:2) 0 Kč Kolek Živný 51080 18.2.2007 10:30 N.Strašecí NFC Sparta Likatronic Slaný 2:5 (1:1 0:3 1:1) 0 Kč Živný Nagy
Č. utkání 17.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51081 17.2.2007 12:30 Slaný Likatronic Slaný Hvězda Stochov 3:4p (2:0 1:0 0:3 0:1) 0 Kč Nagy Bartoš 51082 17.2.2007 10:00 Sítná Narko Kročehlavy Predatorss 3:2p (1:0 1:1 0:1 1:0) 325 Kč Kasner Doskočil 51083 17.2.2007 12:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Falcon Kročehlavy B 2:2p (0:0 1:0 1:2 0:0) 325 Kč Kasner Doskočil 51084 18.2.2007 12:30 Sítná Kozel Unhošť B Černá Hvězda 6:5p (0:2 2:1 3:2 1:0) 325 Kč Kasner Bartoš 51085 18.2.2007 14:30 Sítná Rytíři Buštěhrad Extrém Kladno 3:2 (1:1 0:0 2:1) 325 Kč Kasner Fingerhut
Č. utkání 18.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51086 11.3.2007 09:30 Sítná Extrém Kladno Kozel Unhošť B 2:5 (0:2 0:2 2:1) 325 Kč Kasner Fingerhut 51087 11.3.2007 11:30 Sítná Černá Hvězda Vlci Buštěhrad B 0:12 (0:3 0:4 0:5) 325 Kč Kasner Kužel 51088 11.3.2007 15:30 Sítná Falcon Kročehlavy B Narko Kročehlavy 2:6 (1:2 1:2 0:2) 325 Kč Kasner Fingerhut 51089 11.3.2007 13:30 Sítná Predatorss Likatronic Slaný 5:0 (1:0 2:0 2:0) 325 Kč Kasner Fingerhut 51090 10.3.2007 09:00 N.Strašecí Hvězda Stochov NFC Sparta 7:6 (0:6 5:0 2:0) 0 Kč Živný Nagy
Č. utkání 19.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51091 4.3.2007 11:00 N.Strašecí NFC Sparta Predatorss 3:4 (0:2 2:0 1:2) 0 Kč Živný Bartoš 51092 3.3.2007 12:30 Slaný Likatronic Slaný Falcon Kročehlavy B 0:4 (0:0 0:4 0:0) 0 Kč Živný Bartoš 51093 4.3.2007 11:00 Sítná Narko Kročehlavy Černá Hvězda 5:2 (2:1 3:0 0:1) 325 Kč Kužel Vodvářková 51094 3.3.2007 15:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Extrém Kladno 10:1 (6:0 1:0 3:1) 325 Kč Bendl Nagy 51095 4.3.2007 13:00 Sítná Kozel Unhošť B Rytíři Buštěhrad 12:1 (6:0 1:1 5:0) 325 Kč Fingerhut Kužel
Č. utkání 20.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51096 25.3.2007 10:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Vlci Buštěhrad B 1:19 (0:4 0:4 1:11) 325 Kč Kasner Doskočil 51097 25.3.2007 12:00 Sítná Extrém Kladno Narko Kročehlavy 0:8 (0:2 0:1 0:5) 325 Kč Kasner Doskočil 51098 25.3.2007 14:00 Sítná Černá Hvězda Likatronic Slaný 2:5 (0:2 1:1 1:2) 325 Kč Kasner Doskočil 51099 25.3.2007 16:00 Sítná Falcon Kročehlavy B NFC Sparta 1:3 (0:1 0:0 1:2) 325 Kč Kasner Doskočil 51100 24.3.2007 18:00 Zimák Predatorss Hvězda Stochov 5:2 (2:1 2:1 1:0) 390 Kč Kolek Živný
Č. utkání 21.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51101 18.3.2007 13:30 N.Strašecí Hvězda Stochov Falcon Kročehlavy B 1:2 (0:2 0:0 1:0) 0 Kč Bartoš Vodvářková 51102 18.3.2007 10:00 N.Strašecí NFC Sparta Černá Hvězda 6:2 (1:0 3:0 2:2) 0 Kč Bartoš Vodvářková 51103 17.3.2007 15:00 Sítná Extrém Kladno Likatronic Slaný 0:14 (0:5 0:5 0:4) 325 Kč Živný Nagy 51104 17.3.2007 13:00 Sítná Narko Kročehlavy Rytíři Buštěhrad 33:2 (11:0 9:1 13:1) 325 Kč Živný Bartoš 51105 18.3.2007 10:30 Zimák Vlci Buštěhrad B Kozel Unhošť B 7:4 (3:0 3:2 1:2) 340 Kč Kolek Živný
Č. utkání 22.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51106 1.4.2007 17:00 Sítná Kozel Unhošť B Narko Kročehlavy 2:6 (0:0 0:4 2:2) 325 Kč Kužel Živný 51107 31.3.2007 09:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Likatronic Slaný 2:12 (0:5 1:4 1:3) 325 Kč Doskočil Živný 51108 1.4.2007 10:00 N.Strašecí NFC Sparta Extrém Kladno 18:0 (5:0 6:0 7:0) 0 Kč Kužel Masopust 51109 1.4.2007 12:00 N.Strašecí Hvězda Stochov Černá Hvězda 1:5 (0:1 0:2 1:2) 0 Kč Kužel Masopust 51110 31.3.2007 17:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Predatorss 4:12 (1:3 1:6 2:3) 325 Kč Doskočil Bendl
Č. utkání 23.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51111 7.4.2007 17:00 Sítná Černá Hvězda Predatorss 1:10 (0:4 1:3 0:3) 325 Kč Nagy Masopust 51112 7.4.2007 13:00 Sítná Extrém Kladno Hvězda Stochov 2:6 (0:3 1:1 1:2) 325 Kč Kolek Bendl 51113 14.4.2007 15:00 Sítná Rytíři Buštěhrad NFC Sparta 1:17 (0:7 1:4 0:6) 325 Kč Kolek Nagy 51114 7.4.2007 11:00 Sítná Kozel Unhošť B Likatronic Slaný 2:5 (1:2 0:1 1:2) 325 Kč Kasner Bendl 51115 7.4.2007 09:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Narko Kročehlavy 8:3 (4:0 3:2 1:1) 325 Kč Kasner Bendl
Č. utkání 24.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51116 8.4.2007 09:00 Slaný Likatronic Slaný Vlci Buštěhrad B 5:1 (3:1 0:0 2:0) 0 Kč Kolek Vodvářková 51117 8.4.2007 12:00 N.Strašecí NFC Sparta Kozel Unhošť B 7:4 (0:3 2:1 5:0) 0 Kč Kolek Vodvářková 51118 8.4.2007 14:00 N.Strašecí Hvězda Stochov Rytíři Buštěhrad 17:1 (0:0 5:0 12:1) 0 Kč Kolek Vodvářková 51119 8.4.2007 09:00 Sítná Predatorss Extrém Kladno 11:0 (7:0 2:0 2:0) 325 Kč Kasner Doskočil 51120 8.4.2007 17:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Černá Hvězda 11:1 (1:0 8:1 2:0) 325 Kč Kasner Nagy
Č. utkání 25.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51121 9.4.2007 11:00 Sítná Extrém Kladno Falcon Kročehlavy B 1:16 (1:2 0:7 0:7) 325 Kč Ryboň Doskočil 51122 9.4.2007 09:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Predatorss 0:27 (0:7 0:9 0:11) 325 Kč Ryboň Doskočil 51123 14.4.2007 17:00 Sítná Kozel Unhošť B Hvězda Stochov 1:0 (0:0 1:0 0:0) 325 Kč Živný Novák 51124 9.4.2007 17:00 Sítná Vlci Buštěhrad B NFC Sparta 7:5 (3:0 1:1 3:4) 325 Kč Ryboň Doskočil 51125 9.4.2007 13:00 Sítná Narko Kročehlavy Likatronic Slaný 1:3 (0:0 1:1 0:2) 325 Kč Ryboň Doskočil
Č. utkání 26.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51126 5.5.2007 18:00 N.Strašecí NFC Sparta Narko Kročehlavy 6:5 (1:2 4:0 1:3) 0 Kč Nagy Kaiml 51127 5.5.2007 09:00 N.Strašecí Hvězda Stochov Vlci Buštěhrad B 3:4 (0:2 2:1 1:1) 0 Kč Nagy Kaiml 51128 14.4.2007 08:00 Sítná Predatorss Kozel Unhošť B 4:4p (2:2 2:2 0:0 0:0) 325 Kč Kolek 51129 15.4.2007 18:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Rytíři Buštěhrad 14:3 (6:0 4:2 4:1) 325 Kč Kolek Bendl 51130 15.4.2007 18:00 Zimák Černá Hvězda Extrém Kladno 5:1 (2:1 0:0 3:0) 340 Kč Kaiml Masopust
Č. utkání 27.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51131 21.4.2007 18:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Černá Hvězda 0:16 (0:3 0:7 0:6) 325 Kč Živný Kaiml 51132 21.4.2007 14:00 Sítná Kozel Unhošť B Falcon Kročehlavy B 3:12 (1:3 0:4 2:5) 325 Kč Živný Kaiml 51133 21.4.2007 16:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Predatorss 7:0 (4:0 2:0 1:0) 325 Kč Živný Kaiml 51134 21.4.2007 12:00 Sítná Narko Kročehlavy Hvězda Stochov 9:3 (5:1 2:1 2:1) 325 Kč Živný Kaiml 51135 21.4.2007 16:00 Slaný Likatronic Slaný NFC Sparta 9:2 (3:1 4:1 2:0) 0 Kč Nagy Bartoš
Č. utkání 28.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51136 22.4.2007 14:30 N.Strašecí Hvězda Stochov Likatronic Slaný 1:6 (0:1 1:2 0:3) 0 Kč Nagy 51137 22.4.2007 10:00 Sítná Predatorss Narko Kročehlavy 5:2 (2:1 2:0 1:1) 325 Kč Kasner Bartoš 51138 22.4.2007 12:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Vlci Buštěhrad B 1:4 (1:2 0:1 0:1) 325 Kč Kasner Bartoš 51139 22.4.2007 14:00 Sítná Černá Hvězda Kozel Unhošť B 2:7 (1:2 0:3 1:2) 325 Kč Kasner Bartoš 51140 22.4.2007 08:00 Sítná Extrém Kladno Rytíři Buštěhrad 9:1 (2:0 2:0 5:1) 325 Kč Kasner Kaiml
Č. utkání 29.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51141 28.4.2007 12:00 Sítná Kozel Unhošť B Extrém Kladno 5:3 (2:1 2:0 1:2) 325 Kč Kolek Masopust 51142 28.4.2007 08:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Černá Hvězda 11:1 (4:1 5:0 2:0) 325 Kč Kolek Bendl 51143 28.4.2007 10:00 Sítná Narko Kročehlavy Falcon Kročehlavy B 3:2 (1:2 1:0 1:0) 325 Kč Kolek Masopust 51144 28.4.2007 11:00 Slaný Likatronic Slaný Predatorss 2:3p (1:0 0:1 1:1 0:1) 0 Kč Bendl 51145 28.4.2007 14:30 N.Strašecí NFC Sparta Hvězda Stochov 4:1 (2:1 0:0 2:0) 0 Kč Nagy Bendl
Č. utkání 30.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51146 29.4.2007 16:00 Sítná Predatorss NFC Sparta 6:2 (2:0 3:1 1:1) 325 Kč Bendl Kaiml 51147 29.4.2007 14:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 2:4 (0:1 2:0 0:3) 325 Kč Doskočil Bendl 51148 29.4.2007 12:00 Sítná Černá Hvězda Narko Kročehlavy 3:6 (2:3 0:1 1:2) 325 Kč Doskočil Bendl 51149 29.4.2007 18:00 Sítná Extrém Kladno Vlci Buštěhrad B 1:14 (0:3 0:6 1:5) 325 Kč Nagy Kaiml 51150 29.4.2007 08:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Kozel Unhošť B 0:20 (0:7 0:8 0:5) 325 Kč Doskočil Bendl
Č. utkání 31.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51151 1.5.2007 15:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Rytíři Buštěhrad 28:0 (10:0 9:0 9:0) 325 Kč Kolek 51152 1.5.2007 13:00 Sítná Narko Kročehlavy Extrém Kladno 16:2 (6:1 4:0 6:1) 325 Kč Kolek 51153 1.5.2007 12:00 Slaný Likatronic Slaný Černá Hvězda 11:2 (6:0 3:1 2:1) 0 Kč Nagy 51154 1.5.2007 12:00 N.Strašecí NFC Sparta Falcon Kročehlavy B 1:6 (1:3 0:2 0:1) 0 Kč Kaiml Kužel 51155 1.5.2007 14:00 N.Strašecí Hvězda Stochov Predatorss 2:4 (0:2 0:2 2:0) 0 Kč Kaiml Kužel
Č. utkání 32.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51156 5.5.2007 18:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Hvězda Stochov 5:2 (2:1 1:1 2:0) 325 Kč Kolek Ryboň 51157 5.5.2007 08:00 Sítná Černá Hvězda NFC Sparta 2:0 (1:0 1:0 0:0) 325 Kč Kolek Bendl 51158 5.5.2007 14:00 Sítná Extrém Kladno Likatronic Slaný 0:8 (0:4 0:1 0:3) 325 Kč Ryboň Bendl 51159 5.5.2007 12:00 Sítná Rytíři Buštěhrad Narko Kročehlavy 2:19 (1:7 0:7 1:5) 325 Kč Kolek Bendl 51160 5.5.2007 16:00 Sítná Kozel Unhošť B Vlci Buštěhrad B 4:3 (1:1 1:1 2:1) 325 Kč Kolek Ryboň
Č. utkání 33.kolo Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51161 6.5.2007 13:00 Sítná Narko Kročehlavy Kozel Unhošť B 7:8 (1:3 4:3 2:2) 325 Kč Kettner Kettner ml. 51162 6.5.2007 14:30 Slaný Likatronic Slaný Rytíři Buštěhrad 10:0 (2:0 4:0 4:0) 0 Kč Bendl Kaiml 51163 6.5.2007 09:00 N.Strašecí NFC Sparta Extrém Kladno 17:1 (7:0 5:0 5:1) 0 Kč Kettner 51164 6.5.2007 11:00 N.Strašecí Hvězda Stochov Černá Hvězda 0:1p (0:0 0:0 0:0 0:1) 0 Kč Nagy Kužel 51165 6.5.2007 17:00 Sítná Predatorss Falcon Kročehlavy B 3:4 (1:0 2:2 0:2) 325 Kč Kolek Kaiml
Č. utkání Čtvrtfinále Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51166 12.5.2007 12:00 Sítná Predatorss Černá Hvězda 5:3 (1:0 0:1 4:2) 325 Kč Zíma Kaiml 51167 12.5.2007 08:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Kozel Unhošť B 10:6 (5:2 4:2 1:2) 325 Kč Ryboň Živný 51168 12.5.2007 16:00 Sítná Narko Kročehlavy NFC Sparta 8:2 (3:1 3:1 2:0) 325 Kč Zíma Kaiml 51169 12.5.2007 13:00 Slaný Likatronic Slaný Falcon Kročehlavy B 5:7 (1:2 0:2 4:3) 0 Kč Ryboň Živný 51170 13.5.2007 12:00 Sítná Predatorss Černá Hvězda 6:2 (2:0 1:2 3:0) 325 Kč Ryboň Kužel 51171 13.5.2007 19:00 Zimák Vlci Buštěhrad B Kozel Unhošť B 2:1 (1:0 1:0 0:1) 340 Kč Živný Fingerhut 51172 13.5.2007 10:00 Sítná Narko Kročehlavy NFC Sparta 9:2 (2:0 4:2 3:0) 325 Kč Ryboň Kužel 51173 13.5.2007 16:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 2:6 (1:2 0:2 1:2) 325 Kč Vokurka Horský 51174 19.5.2007 16:00 Sítná Černá Hvězda Predatorss 3:2 (2:0 0:1 1:1) 325 Kč Kettner Kettner ml. 51175 19.5.2007 08:00 Sítná Kozel Unhošť B Vlci Buštěhrad B 0:11 (0:4 0:2 0:5) 325 Kč Kettner Kettner ml. 51176 19.5.2007 10:00 N.Strašecí NFC Sparta Narko Kročehlavy 4:6 (1:1 2:2 1:3) 0 Kč Kužel Masopust 51177 19.5.2007 14:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 3:5 (1:2 0:1 2:2) 325 Kč Lisý Kettner ml. 51178 20.5.2007 12:00 Sítná Černá Hvězda Predatorss 2:4 (2:1 0:2 0:1) 325 Kč Zíma 51179 20.5.2007 10:00 Slaný Likatronic Slaný Falcon Kročehlavy B 1:5 (0:1 1:1 0:3) 0 Kč Kettner Kettner ml. 51180 20.5.2007 18:00 Sítná Falcon Kročehlavy B Likatronic Slaný 1:2 (1:1 0:0 0:1) 325 Kč Kettner Kettner ml.
Č. utkání Semifinále Čas Hřiště Domácí Hosté Výsledek Nájem Rozhodčí Rozhodčí 51181 26.5.2007 16:00 Sítná Predatorss BB Likatronic Slaný 5:4 (3:1 2:3 0:0) 325 Kč Zíma Ryboň 51182 26.5.2007 18:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Narko Kročehlavy 5:2 (0:0 2:1 3:1) 325 Kč Zíma Ryboň 51183 27.5.2007 16:00 Sítná Predatorss BB Likatronic Slaný 2:4 (0:2 0:1 2:1) 325 Kč Zíma Ryboň 51184 27.5.2007 10:00 Sítná Vlci Buštěhrad B Narko Kročehlavy 2:6 (0:0 1:1 1:5) 325 Kč Zíma Ryboň 51185 2.6.2007 11:00 Slaný BB Likatronic Slaný Predatorss 5:9 (1:6 0:3 4:0) 0 Kč Barna Koskuba 51186 2.6.2007 08:00 Sítná Narko Kročehlavy Vlci Buštěhrad B 3:11 (1:4 1:4 1:3) 325 Kč Barna Koskuba 51187 3.6.2007 10:00 Slaný BB Likatronic Slaný Predatorss 2:0 (0:0 0:0 0:2) 0 Kč Gráca Fingerhut 51188 3.6.2007 10:00 Sítná Narko Kročehlavy Vlci Buštěhrad B 1:6 (1:1 0:1 0:4) 325 Kč Barna Koskuba 51189 3.6.2007 16:00 Sítná Predatorss BB Likatronic Slaný 3:4 (1:0 2:3 0:1) 325 Kč Gráca Fingerhut